Image
Image

Provozní technika


Máš výuční list a rád bys pokračoval ve studiu perspektivního technického oboru? Zajímá tě strojírenství, technologie a řízení výroby? Rád bys pracoval jako vedoucí pracovník ve strojírenství, nebo pokračoval ve studiích na prestižních technických vysokých školách? Pak je tu pro tebe nástavbový obor provozní technika!

Stáhni si přihlášku
Podívej se na předměty

KÓD OBORU
23-43-L/51 Provozní technika

STUPEŇ VZDĚLÁNÍ:
Střední vzdělání s maturitou

DÉLKA STUDIA:
2 roky

FORMA STUDIA:
Denní forma vzdělávání

TYP STUDIA:
Denní studium absolventů SŠ

A proč studovat provozní techniku u nás?

Podívej se na jasné důvody

Tvoříme profesionály

Pod vedením našich expertů se naučíš vše potřebné pro technické a vedoucí pozice, od kreslení strojních součástí v Autodesk Inventor, přes montáže a opravy, až po ekonomii a řízení podniku či provozu.

Perspektivní budoucnost

S naší maturitou se ti otevřou dveře nejen na technické školy, ale i do strojírenských firem, kde můžeš pracovat jako provozní technik, technolog, konstruktér či vedoucí. Dále můžeš studovat obory jako robotika nebo průmyslové inženýrství a je jen na tobě, jakou cestu si vybereš.

Image

A co uplatnění po škole?

Studium provozní techniky ti otevře dveře do světa technologií a průmyslu. Naučíš se ovládat a udržovat technická zařízení, což je klíčové pro efektivní provoz v jakémkoli průmyslovém odvětví. S tímto nástavbovým studiem získáš nejen praktické dovednosti, ale i teoretické znalosti, které ti umožní růst v kariéře a stát se technickým specialistou nebo manažerem.

Tento obor také zahrnuje základy projektového managementu a efektivního využívání zdrojů, což jsou dovednosti vysoce ceněné v moderním průmyslovém prostředí.

Zaujal tě tento obor?

Udělej další krok!

Pravidla přijímaček
Zobrazit kontakty

další možnosti studia ve veselí

Zajímá tě jiný obor?