Image
Image

Elektromechanik


Jsi tak trochu kutil, který se nebojí elektřiny? Máš obratné ruce, technické myšlení a chuť dávat věci do pořádku? A rád bys našel uplatnění v oboru, po kterém je neuvěřitelná poptávka a je opravdu dobře placený? Pokud jsi odpověděl samá ano, elektromechanik je pro tebe jasnou volbou!

Stáhni si přihlášku
Podívej se na předměty

KÓD OBORU
26-52-H/01 Elektromechanik pro zařízení a přístroje

STUPEŇ VZDĚLÁNÍ:
Střední vzdělání s výučním listem

DÉLKA STUDIA:
3 roky

FORMA STUDIA:
Denní forma vzdělávání

TYP STUDIA:
Denní studium absolventů ZŠ

A proč se učit na elektromechanika právě u nás?

Podívej se na jasné důvody

Naučíš se všechno podstatné

Staň se mistrem v navrhování a opravách elektroniky, od jednoduchých obvodů až po složitá zařízení, a nauč se praktické dovednosti v pájení, měření a diagnostice.

Finanční odměna na praxi

Od druhého ročníku začneš pracovat u předních elektro firem v regionu, kde si můžeš vydělat 4 000 Kč měsíčně, a šikovní učni mají šanci získat po vyučení stabilní zaměstnání s dobrou mzdou - možná to budeš ty!

Vyhláška č.50 zdarma

Chceš-li se po vyučení stát elektromechanikem na volné noze, stačí mít živnostenský list a toto speciální oprávnění, které ti poskytneme, takže pak můžeš rovnou začít podnikat.
Image

A co uplatnění po škole?

Obor elektromechanik kombinuje znalosti z elektroniky a mechaniky, což tě připraví na práci s širokým spektrem technických zařízení. Získáš dovednosti v oblasti montáže, údržby a oprav elektrických i mechanických systémů.

Tento obor je ideální pro ty, kteří hledají rozmanitou a technicky náročnou kariéru. Absolventi jsou vyhledáváni v průmyslových odvětvích, jako jsou automobilový průmysl, výroba elektroniky nebo energetika.

Zaujal tě tento obor?

Udělej další krok!

Pravidla přijímaček
Zobrazit kontakty

další možnosti studia ve veselí

Zajímá tě jiný obor?