Image
Image

Informační technologie


Láká tě prostředí informačních technologií a rád bys v tomto směru rozvinul svůj potenciál na maximum? Chceš studovat a pracovat v perspektivním oboru plném inovací? Zvol informační technologie. Zvol budoucnost.

Stáhni si přihlášku
Podívej se na předměty

KÓD OBORU
18-20-M/01 Informační technologie

STUPEŇ VZDĚLÁNÍ:
Střední vzdělání s maturitou

DÉLKA STUDIA:
4 roky

FORMA STUDIA:
Denní forma vzdělávání

TYP STUDIA:
Denní studium absolventů ZŠ

A proč studovat IT právě u nás?

Podívej se na jasné důvody

Tvoříme všestranné ajťáky

Na naší škole tě čeká nejen nezbytná teorie, ale především praktické dovednosti v IT - od správy operačních systémů, přes sítě, hardware, až po programování v JAVA, HTML, PHP, CSS, JAVASCRIPT, digitální grafiku a aplikace, a to vše s výukou dvou světových jazyků.

Moderní technologie a učebny

V našich moderních učebnách a CISCO laboratoři se naučíš vše potřebné pro IT kariéru, a můžeš si dokonce zdarma vysloužit prestižní certifikát CCNA od CISCO, který obohatí tvůj životopis

Nekonečné možnosti

Díky široké škále programovacích jazyků je jen na tobě, co se rozhodneš vytvořit - pustíš se do tvorby webů, celých e-shop, bude z tebe grafik, nebo budeš pokračovat na vysokou?
Image

A co uplatnění po škole?

Pokud máš dobré logické uvažování, určitě najdeš perspektivní práci jako software programátor. Ale třeba miluješ čísla a tabulky, to na tebe pak může čekat slibná budoucnost analytika nebo databázového specialisty. Nebo rád pracuješ rukama a vydáš se směrem techničtějším jako třeba správce sítí nebo technika hardware?

Ale je toho více! Pokud máš kreativní duši určitě najdeš práci jako webdesigner nebo grafik. Cesta vede ale i do vod online marketingu. A pokud budeš chtít studijně růst, s naší maturitou budeš mít otevřené brány všech univerzit u nás i v zahraničí. Uplatníš se v oborech jako bioinformatika, robotika, bezpečnostní management, aplikovaná informatika, kybernetická bezpečnost nebo systémové a softwarové inženýrství a budeš za vodou.

Zaujal tě tento obor?

Udělej další krok!

Pravidla přijímaček
Zobrazit kontakty

další možnosti studia ve veselí

Zajímá tě jiný obor?