Image
Image

Obchodní akademie


Chceš získat vzdělání v tradičním, přesto moderním a atraktivním oboru? Chceš se zorientovat v dynamickém prostředí byznysu a získat dovednosti, se kterými se určitě ve světě neztratíš? Zkus obchodní akademii!

Stáhni si přihlášku
Podívej se na předměty

KÓD OBORU
63-41-M/02 Obchodní akademie

STUPEŇ VZDĚLÁNÍ:

Střední vzdělání s maturitou

DÉLKA STUDIA:

4 roky

FORMA STUDIA:

Denní forma vzdělávání

TYP STUDIA:

Denní studium absolventů ZŠ

A proč studovat obchodku právě u nás?

Podívej se na jasné důvody

Praxe propojená s teorií

Ovládneš psaní všemi deseti, perfektně zvládneš Word a Excel, bez problémů se pustíš do daňových přiznání a mzdového účetnictví, a zároveň ti poskytneme znalosti v mikro a makroekonomii, právních normách a statistice.

Otevřené dveře do světa podnikání

Naučíme tě rozjet vlastní byznys v předmětu 'Fiktivní firma', propojíš teorii s praxí a získáš dovednosti ve výpočetních technologiích i v účetních programech, a to vše s výukou dvou světových jazyků.

Tým skvělých učitelů

Čeká na tebe tým zkušených vyučujících, kteří tě rádi provedou celým studiem a pomohou ti dosáhnout tvých studijních a profesních cílů!

Image

A co uplatnění po škole?

Pokud tě chytnou čísla, určitě se můžeš dát na dráhu účetní. Žádanými specializacemi bude také mzdový účetní či fakturant. Pokud jsi rád/a mezi lidmi, bude tě bavit bankovní sektor a oblast pojištění a realit. Navíc si hezky vyděláš! A pokud ti nebude chybět dravost, určitě se budeš hodit na pozici manažera. Nebo rozjedeš svou vlastní firmu?

Pokud budou tvé cíle ještě vyšší, s naší maturitou tě rádi přivítají na všech vysokých školách v republice i zahraničí. Pouze na tobě bude záležet, zdali své bohaté znalosti a dovednosti uplatníš a rozvineš v oborech finančních a účetních, nebo se dáš na cestu mezinárodních vztahů či podnikohospodářství. Velmi atraktivním oborem pro naše absolventy je také veřejná správa a eurospráva.

Zaujal tě tento obor?

Udělej další krok!

Pravidla přijímaček
Zobrazit kontakty

další možnosti studia ve veselí

Zajímá tě jiný obor?