Image
Image

Opravář zemědělských strojů a motorových vozidel


Miluješ vůni nafty, benzínu a rád se hrabeš v motorech? Chceš získat jistotu stabilního zaměstnání nejen v zemědělství, ale kdekoliv jinde, kde budou hledat šikovného mechanika motorových vozidel? Pak je obor opravář zemědělských strojů pro tebe to pravé.

Stáhni si přihlášku
Podívej se na předměty

KÓD OBORU
41-55-H/01 Opravář zemědělských strojů

STUPEŇ VZDĚLÁNÍ:
Střední vzdělání s výučním listem

DÉLKA STUDIA:
3 roky

FORMA STUDIA:
Denní forma vzdělávání

TYP STUDIA:
Denní studium absolventů ZŠ

A proč jít do učení právě k nám?

Podívej se na jasné důvody

Řidičáky? Pro tebe zdarma

Co bys to byl za mechanika, kdybys nedokázal stroje řídit? My to dobře víme, proto u nás bezplatně získáš řidičské oprávnění ve skupinách B, C a T.

Svářečský průkaz? Samozřejmost

U nás se naučíš svářet obalovanou elektrodou, CO2 a řezat plamenem, což jsou klíčové dovednosti pro opravu strojů, a získáš i příslušný certifikát, což ti zvýší šance na trhu práce.

A hlavně z tebe uděláme profíka

Naši zkušení mistři tě naučí diagnostikovat poruchy, číst technické dokumenty a další klíčové dovednosti, které pak využiješ v praxi u zavedených firem, kde si navíc vyděláš. Takto získáš kompletní přípravu v žádaném a dobře placeném oboru.

Image

A co uplatnění po škole?

Jako opravář zemědělských strojů se zaměříš na údržbu a opravy zemědělské techniky, což je nezbytné pro efektivní zemědělskou produkci. Tento obor ti poskytne znalosti o nejnovějších zemědělských strojích a jejich komponentách.

Absolventi jsou klíčoví pro udržení plynulého chodu zemědělských podniků. Tento obor ti také umožní porozumět základům zemědělství a ekologickým aspektům, což je důležité pro udržitelnou práci v tomto sektoru.

Zaujal tě tento obor?

Udělej další krok!

Pravidla přijímaček
Zobrazit kontakty

další možnosti studia ve veselí

Zajímá tě jiný obor?