Image
Image

Pedagogické lyceum


Máš zájem o pedagogiku, psychologii nebo sociální práci? Chceš se dokonale připravit na vysokoškolské studium, ale zároveň chceš mít možnost jít hned po maturitě pracovat jako pedagog? Pak je pro tebe naše pedagogické lyceum jasnou volbou!

Stáhni si přihlášku
Podívej se na předměty

KÓD OBORU
78-42-M/03 Pedagogické lyceum

STUPEŇ VZDĚLÁNÍ:
Střední vzdělání s maturitou

DÉLKA STUDIA:
4 roky

FORMA STUDIA:
Denní forma vzdělávání

TYP STUDIA:
Denní studium absolventů ZŠ

A proč studovat pajdák u nás?

Podívej se na jasné důvody

V podstatě lepší gympl

Na naší škole získáš široké vzdělání s výukou dvou světových jazyků a zaměřením na společenské vědy, což tě dokonale připraví na studium oborů jako pedagogika, psychologie nebo sociální práce.

Sázíme na zkušenosti

Získáš praktické zkušenosti s dětmi během studia, což ti umožní po maturitě pracovat jako pedagog, s možnostmi praxe v mateřských školách a dalších dětských zařízeních.

Škola s rodinnou atmosférou

Pokud se rozhodneš studovat u nás, získáš nejen kvalitní vzdělání, ale také se budeš bavit díky zájezdům po Evropě, sportovním kurzům, lyžování, cyklistice, vodáctví, tanci a turnajům ve sportech a e-sportech.

Image

A co uplatnění po škole?

Pedagogické lyceum tě dokonale připraví především na další pedagogická a sociálně vědní vysokoškolská studia. Nabízí se speciální pedagogika, sociální pedagogika, psychologie, sociologie, sociální práce, vychovatelství nebo učitelství pro mateřské školky, základní a střední školy.

Ale s maturitou se můžeš hlásit na jakoukoliv vysokou školu. Pokud si tedy během studia rozmyslíš, že tvá profesní cesta povede trochu jiným směrem, nebude to žádný problém. Na výšku budeš prostě ready.

Zaujal tě tento obor?

Udělej další krok!

Pravidla přijímaček
Zobrazit kontakty

další možnosti studia ve veselí

Zajímá tě jiný obor?