Image
Image

Strojní mechanik


Jsi technicky zručný a práce rukama tě vždycky bavila? Jsi tak trochu hračička, který dokáže všechno dát dohromady a pro kterého slovo "nejde" neexistuje? A chtěl bys získat výuční list v perspektivním, opravdu dobře placeném oboru? Pak jsi tady u strojního mechanika - zámečníka správně!

Stáhni si přihlášku
Podívej se na předměty

KÓD OBORU
23-51-H/01 Strojní mechanik (zámečník)

STUPEŇ VZDĚLÁNÍ:
Střední vzdělání s výučním listem

DÉLKA STUDIA:
3 roky

FORMA STUDIA:
Denní forma vzdělávání

TYP STUDIA:
Denní studium absolventů ZŠ

A proč se vyučit zámečníkem právě u nás?

Podívej se na jasné důvody

Základem je praxe a zase praxe

V našem prakticky zaměřeném oboru se naučíš diagnostikovat a opravovat stroje, vyrábět jejich součástky, uvádět je do chodu a udržovat v perfektním stavu, takže žádná závada nebude pro tebe překážkou.

Jistota zaměstnání a slušné mzdy

V oboru strojní mechanik tě čeká dobře placená práce. Od druhého ročníku naší školy dostaneš za praxi 4 000 Kč měsíčně, a pokud se osvědčíš, můžeš po vyučení pokračovat ve firmě s ještě vyšším výdělkem.

Svářečský průkaz zdarma? Ovšem!

Jako zámečník získáš u nás svářečský průkaz pro svařování obalovanou elektrodou, CO a řezání plamenem, což ti otevře cestu k dobře placené kariéře svářeče po dokončení školy.

Image

A co uplatnění po škole?

Pokud tě láká technika a rád pracuješ s rukama, obor strojní mechanik ti otevře dveře do světa průmyslu. Jako strojní mechanik se můžeš specializovat na opravy a údržbu strojů a zařízení, což je klíčové pro každou výrobní společnost. Miluješ-li přesnost a detail, můžeš se stát expertem na CNC stroje, kde se uplatní tvůj smysl pro preciznost.

Není to ale jen práce v dílně! Máš-li zájem o technický vývoj, můžeš se vydat cestou technologa a podílet se na plánování a optimalizaci výrobních procesů. Tento učební obor tě připraví na řadu výzev a poskytne ti praktické dovednosti, které jsou v dnešní době velmi žádané. S touto specializací budeš připraven na dynamický a vzrušující svět strojního průmyslu.

Zaujal tě tento obor?

Udělej další krok!

Pravidla přijímaček
Zobrazit kontakty

další možnosti studia ve veselí

Zajímá tě jiný obor?